sesja brzuszkowa

To magiczny czas oczekiwania w życiu każdej kobiety, na nadejście wyczekiwanej pociechy.  W sesji bierze udział głownie kobieta i jej brzuszek, lecz zapraszam również przyszłych tatusiów wybierając się na spacer do parku fotografie wyglądają bardziej naturalnie, a błysk w oku parnera przekłada się na efekt końcowy.   

Kiedy wykonać sesję

Sesję brzuszkową najlepiej wykonać pomiędzy 6-8 miesiącem, brzuszek staję się już bardziej okrągły i podnosi się, a przyszła MAMA ma więcej siły 😉 

Jak długo trwa

sesja trwa ok 2-3h lecz to nie oznacza ze zamykamy się w tym czasie, czasami przyszła Mama potrzebuje chwili na odpoczynek. 

Gdzie wykonujemy i jak się przygotować

Najczęściej jest to plener, ulubione miejsce w sadzie czy na łonie natury, zdarzają się sesje w mieście np kawiarnia w której poznaliście się lub na swoim gruncie czyli w mieszkaniu, domu gdzie czujecie się swobodnie.

Do sesji wybieramy ubrania które opinają brzuszek lub podkreślają jego kształt. Możemy zabrać ze sobą np. buciki, śpioszki zdjęcia RTG itp Te dodatki urozmaicą zdjęcia i dodadzą uroku. 

"BON PODARUNKOWY"

Podaruj swojej najbliższej osobie PREZENT w postaci
„Bonu podarunkowego”  na wybraną sesję zdjęciową 

Bon podarunkowy ważny jest przez 6 miesięcy od daty zakupu. Ty płacisz, osoba obdarowana umawia się ze mną na termin i wybiera rodzaj sesji.

RSS
Wyślij Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://wojtynaryszard.pl/sesja-brzuszkowa">
YouTube
Pinterest
Instagram
pl_PLPolish
pl_PLPolish